Jeśli jesteś architektem wnętrz, projektantem lub deweloperem i poszukujesz dywanów o wyjątkowym designie oraz najwyższej jakości, zapraszamy do SAFI ORIENT.

Każdy z naszych tkanych dywanów jest unikatowy. Nie ma dwóch identycznych sztuk. Dzięki temu możecie Państwo zaoferować  swoim klientom wyjątkowy produkt, którego nie znajdą nigdzie indziej.

W Maroku współpracujemy z najlepszymi lokalnymi rzemieślnikami zamieszkującymi góry Atlas. Każdy z naszych dywanów jest unikatowy, ręcznie tkany ze 100% wełny owczej.

Posiadamy dywany w Polsce. Wszystkie dostępne wzory znajdują się na naszej stronie www.safiorient.pl

Realizujemy także specjalne zamówienia. Bez dodatkowych opłat sprowadzamy dywany w wybranym rozmiarze oraz kolorystyce. Standardowy czas oczekiwania od 1 do 2 miesięcy.

Możliwe jest również, za dodatkową opłatą, sprowadzenie dywanu w ciągu 7 dni.

Dla naszych pośredników przygotowaliśmy atrakcyjne warunki handlowe:

  • Jako nasz partner możesz zamówić dywan bezpośrednio u nas lub przekazać ulotki ze specjalnym kodem dla swoich klientów.
  • Od każdej transakcji dokonanej w ramach współpracy bezpośredniej z naszym partnerem lub przez klienta naszego partnera, partnerowi przysługuje wynagrodzenie w wysokości 10% brutto od wartości zamówienia.

 

Postaw na współpracę z nami. Razem spełnimy marzenia klientów o pięknym wnętrzu.

Zapraszamy do kontaktu:

biuro@safiorient.pl

Telefon: Karolina 605 030 705